Off – road

 

Przeżyj niezapomnianą przygodę i zostań kierowcą terenowego Jeep’a. Zmierz się z prawdziwą legendą off-road. Poczuj adrenalinę towarzyszącą pokonywaniu przeszkód terenowych. Zobacz czy jest coś wstanie zatrzymać nasz samochód.

Oferujemy jazdy naszym profesjonalnie przygotowanym do jazdy off-road  Jeep’em. Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor, który również zdradzi ci tajniki jazdy w terenie i opowie o tym ekstremalnym sporcie.

Oferujemy Wam do wyboru dwa rodzaje atrakcji:

Trasa Turystyczna –  doskonała, aby zapoznać się z jazdą off-road. W trakcie przejażdżki będziemy poruszać się drogami szutrowymi i bezdrożami. Będziecie mieli okazję pokonać ostre zjazdy podjazdy, pokonamy głębokie rowy,  a także wykorzystacie pełna moc auta. Adrenalina będzie nam towarzyszyła przez cały czas.

Trasa Extrem –  doskonała dla doświadczonych kierowców oraz osób szukających mocnych wrażeń. Trasa wymagająca większych umiejętności i odwagi. Prawdopodobieństwo zakopania auta  i konieczność użycia wyciągarki wzrasta. Dobrze jak zabierzecie ze sobą pilota, który będzie Wam pomagał pokonać przeszkody.

Jazdy realizujemy w Tarnowskich Górach i Wiśle.

 

Czas trwania jazdy to każdorazowo 1h, przy czym na jazdę ekstrem musicie zarezerwować sobie dodatkowe 30 minut na dojazd na tor. W trakcie atrakcji mogą towarzyszyć ci dodatkowo 2 osoby. Ubiór na jazdy powinien być luźny, sportowy.

Terminy: ustalane telefonicznie z min tygodniowym wyprzedzeniem. Preferowane terminy w weekend. Jazdy odbywają się przez cały rok. Warunki atmosferyczne nie mają znaczenia, chodź silne opady deszczu, duży mróz i śnieg mogą być przeszkodą w realizacji.

Warunkiem bezwzględnym do realizacji usługi jest posiadanie przez uczestnika/ kierowcę ważnego prawa jazdy kat. B, bezwzględna trzeźwość oraz podpisanie oświadczenia.

 


 

Skontaktuj się z nami, kup Voucher i podaruj komuś niezwykła przygodę, która na długo pozostanie w pamięci.  Pod okiem instruktora jazdy off-road można przeżyć niezapomniane chwile oraz poczuć smak adrenaliny.

Duża dawka adrenaliny i wdzięczność obdarowanego gwarantowana!!


Oferujemy Państwu naszego Jeep’a przygotowanego do ekstremalnej jazdy w terenie. Samochód został poddany profesjonalnej przebudowie w serwisie zajmującym się przygotowywaniem tego typu aut. Jego zdolności terenowe są bardzo duże o czym można się przekonać podczas jazdy w terenie.